Upravit stránku

Výsadba vzrostlých okrasných dřevin a macrobonsaií

Hledáte krásný, velký solitérní strom, který ozvláštní vaši zahradu? Prohlédněte si náš sortiment vzrostlých okrasných dřevin a makrobonsají, který jsme pro vás připravili. Každý z těchto jehličnanů nebo listnáčů se může stát působivou dominantou vaší zahrady.

Podzim přichází a s ním TEN PRAVÝ ČAS NA VÝSADBU!

Naší specializací jsou velké solitérní stromy a keře, které se skvěle hodí do moderních zahrad, a macrobonsaie. Ty mohou být ozdobou zahrad v japonském stylu i jiných zahradních celků, teras a firemních prostor. Dřeviny jsou pěstované speciálním způsobem tak, abyste je i přes své stáří a velikost mohli bez obav přesadit do nového prostředí.

Na co si dát při výsadbě pozor

Výsadba vzrostlých stromů, keřů nebo velkých bonsaií do zahrady je náročnější, než u menších rostlin, a to zejména kvůli složitějšímu technickému provedení. Výsadba vyžaduje nejen dostatečné odborné znalosti, ale také speciální techniku na transport dřevin. Důležité je také zvolit vhodnou zeminu (kvalitní substrát) s ohledem na správné pH, hnojivo, stanoviště a způsob výsadby, kterou je možné bez obav, u takto již vzrostlých, a tím více odolných dřevin, realizovat kdykoliv během roku. Tedy i v zimních měsících, vyjímaje obdobi, kdy je půda zamrzlá a nelze do ní sázet.

Nabízíme poradenství, a to zcela zdarma po celé ČR

Aby byla výsadba úspěšná a vaše nové stromy a keře mohly dále zdravě růst, nabízíme bezplatné poradenské služby a výsadbu odbornou zahradnickou firmou (v současné době spolupracujeme se zahradnickou firmou ZC Kočí Běchovice). Na výsadbu vám vypracujeme cenovou nabídku, kterou zhotovíme na základě osobní návštěvy. ​V případě zájmu o schůzku, nás neváhejte kontaktovat.

Pro více informací, odborné poradenství při výběru stromů, či máte-li jakýkoliv jiný dotaz, nás neváhejte kontaktovat osobně, telefonicky, e-mailem nebo vyplňte formulář. Za jakýkoliv podnět z vaší strany budeme rádi. Těšíme se na návštěvu v prostorách Solitera Plant.
Barbora Kočí, jednatelka společnosti