Upravit stránku

Údržba venkovních macrobonsají

Elegantní, nepřehlédnutelná a nejkrásnější v celé zahradě. Takové superlativy můžeme dát jedině makrobonsaji. Žádná jiná rostlina nebudí tolik obdivu. Aby to tak ale zůstalo, je důležitý pravidelný sestřih a profesionální péče. 

Nabízíme vám údržbu venkovních makrobonsají od výsadby po pravidelnou celoroční údržbu certifikovanými odborníky. Zajistíme špičkovou péči a výživu, kterou tyto macrobonsaje potřebují. Provedeme hlubší řez i zástřih zelených olistěných ramen. Vaše bonsaj bude po celý rok zaslouženým středem pozornosti a luxusní dominantou zahrady.

Nabízíme výsadbu velkých venkovních bonsají

Venkovní macrobonsaje jsou výjimečné výškou, kterou se liší od svých vnitřních kolegyň. Aby dorostly do krásy, zahradníci věnují několik desítek let jejich tvarování a stříhání do finální nádherné podoby. Byla by proto velká škoda zanedbat budoucí perlu zahrady nesprávným umístěním, přihnojením, výsadbou do půdy s nevhodným pH nebo necitlivým střihem. My se o všechno postaráme za vás. O chloubu vaší zahrady budeme pečovat jako o vlastní.

Napište si o cenovou kalkulaci na údržbu své bonsaje

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.