Upravit stránku

Novinky

Ideální doba pro přesazení stromu

Právě teď je ideální období pro výsadbu / přesazování stromů a keřů. Využijte teplého počasí , přijďte nás navštívit a vyberte si ideální soliteru pro vaší zahradu.

Máme pro Vás nové stromy

Včera nám přivezli zásilku nových stromů, které si u nás budete moci zakoupit. Dominantou byl ohromný Liliodendron, který měl s kořenovým balem odhadem tak 2,5 tuny.

Tvarované stromy

 V naší nabídce nově naleznete zboží od firmy Tvarované stromy. Jedná se hlavně o krásné jehličnany, které můžete buď dotvořit na střední až velkou bonsai, nebo si je nechat zasadit přímo do zahrady jako krásný soliter.

Již letos na Vaší zahradě krásný živý vánoční strom

 Ještě letos můžete mít na své zahradě stromek, ideální pro dotvoření vánoční pohody. Stromek, který na rozdíl od většiny neskončí po Vánocích u popelnic, ale bude Vám dělat radost i nadále.
 Neváhejte a přijďte si k nám vybrat živý vánoční strom do Vaší zahrady.  Uvidíte jak rozzáří oči dětí i dospělých.

Závěr sezóny 2018 - ještě stále je vhodná doba na instalaci stromů do vaší zahrady

Využijte závěr letošní sezóny. Počasí  zatím stále umožňuje instalaci stromů do vašich zahrad a vypadá to, že to ještě nějakou dobu vydrží. 
 Výhodou vzrostlých stromů je jejich dostatečně veliký kořenový bal, díky kterému není problém je vsadit na vámi vybrané místo ještě i koncem listopadu. Za příznivých podmínek pracujeme i na začátku prosince.  
Neváhejte tedy a přijďte si vybrat soliteru pro Vaší zahradu. 

Babí léto je tu! Přijďte si prohlédnout naše stromy v krásných podzimních barvách

Využijte krátké období Babího léta a přijďte si prohlédnout naše stromy v tomto krásném období, kdy slunce barví listy listnatých stromů a keřů. Zvláště japonské javory získávají v tomto období nádherné odstíny. 
  Přijďte si vybrat javor, nebo jiný strom teď abyste věděli, jak se Vám na podzim bude krásně vybarvovat.

Léto v Solitera Plant - ukázka solitérních dřevin!

Široký výběr krásných vzrostlých stromů a keřů. I přes leto Vám máme, co nabídnout. 

I v červnu jsme zvládli předběhnout čas

Červen se v Solitera Plant nesl ve znamení sadby vzrostlých stromů. Nebylo jich málo a nyní jsou už chloubou zahrad svých nových majitelů. Pojďte se s námi na ně podívat.

Rozkvetlé a vzácné novinky v sortimentu. Podívejte se

Květy magnolie rozzářily naši výstavní plochu v Běchovicích a daly nám svou krásou vědět, že zahradní sezóna je skutečně tady. Plně jsme se ponořili do projektování vašich zahrad a také naskladňujeme spoustu nových stromů, keřů a macrobonsají. Podívejte se.

6 důvodů, proč si pořídit vzrostlý strom či keř

Chtěli byste si vylepšit zahradu a zvažujete pořízení vzrostlého stromu nebo keře, ale stále váháte? Máme pro vás šest pádných důvodů, které vás přesvědčí, že tato koupě stojí za to. 

Vytvořte si originální okrasné květináče! Barbora Kočí radí, jak kombinovat květy se dřevinami

Jaro je tu a všechno jen kvete. Také už vás nohy táhnou ven a ruce začínají svrbět? Zkrátka je načase vrhnout se do zahradničení. Máme pro vás skvělý a netradiční tip, jak skvěle vyzdobit zahradu, terasu, či okolí domu. Inspirujte se v reportáži Barbory Kočí v Receptáři Prima nápadů.

Celá zahrada v jednom kamionu

Přejete si velkou zahradu se vším všudy, ale nechcete mít s jejím zařizováním přílišné starosti? A co kdybychom přijeli s kamionem naplněným celou vaší zahradou až k vám domů?

Naše květiny provoněly ples na Žofíně

Zúčastnili jsme se plesu na Žofíně, kde jsme společně s partnerskou firmou Zahradnické centrum KOČÍ dodali a zajistili veškerou květinovou výzdobu. 

Na čem relaxovat ve stínu stromů

Těšíte se na léto, až budete moci odpočívat ve stínu stromů? Odborníci na nábytek z Biana vám poradí, na čem všem na zahradě můžete čerpat energii.

Pobyt na zahradě je relaxující sám o sobě – čerstvý vzduch, klid a slunce příznivě působí na lidskou psychiku. Občas je ale dobré slunce sledovat jen z pohodlí stínu. K tomu je tu celá řada hamak, houpaček i klasických lehátek. Pojďte si vybrat.

Realizace okrasné zahrady pro kočkovité šelmy

Když si na zahradu pořídíte něco tak výjimečného, jako je divoká kočkovitá šelma, je třeba vybudovat i prostředí hodné její krásy. Výzvu k realizaci tak nevšedního projektu jsme přijali nesmírně rádi. Podívejte se na výsledek.

Okrasný kámen a další materiály, které oživí zeleň

Pozor! Právě teď v zimě nastává nejlepší doba na návrh vaší zahrady. Svěřte ji do rukou našich profesionálů. Vybereme pro vás nejvhodnější dřeviny a přírodní kameny všech tvarů, barev a velikostí, které zeleň krásně podtrhnou.

V zimě naše zahrada spí. Vy ale můžete objednávat

Naše zahrada je teď zavřená a spí zimním spánkem. Podívejte se, jak to u nás vypadá. Velké makrobonsaje jsou krásné i pod sněhovou přikrývkou. Můžete se inspirovat a třeba si u nás vybrat i svou vlastní velkou bonsaj.